грн
Укр
097 362 69 69
093 069 69 69

Обмін та повернення

 

Товар, придбаний у нашому магазині, можливо замінити на аналогічний або повернути на протязі 14-ти календарних днів з моменту його отримання, якщо виявлені приховані виробничі дефекти (текстильний брак, виробничий брак), які не видні в упаковці. Товар, який не подійшов за розміром, може бути замінений  при умові наявності іншого розміру.

 Обов'язкові умови для возврату

  • наявність бланку замовлення покупця (знаходиться в посилці з товаром);
  • наявність заповненої заяви на повернення (знаходиться на зворотньому боці бланку замовлення);
  • повертаємі вироби поинні бути у товарному вигляді і в оригінальній упаковці, всі ярлики і упаковочні деталі повинні бути збережені. У випадку, якщо товар був у використанні, товар возврату не підлягає.

 

Як повернути товар

Варіант 1:

Товар, який ви бажаєте повернути, можливо віддати кур'єру при наступній доставці, разом з запоповненою заявою на повернення. Для вас ця послуга безкоштовна. У підтвердження факту, що кур'єр прийняв товар, він повинен видати товарно-транспортну накладну, обязательно збережіть її.

 Варіант 2:

Товар разом з заповненою заявою на повернення можливо принести самостійно у «Центр обслуговування клієнтів»  за адресою:

м. Київ, вул. Бориспольска, 9, офіс 115.

Ми працюємо понеділок-п'ятниця  з 10:00 до 17:00.

Варіант 3:

Відправити нам товар разом з заповненою заявою на повернення будь-якою кур'єрскою службою (№ складу і ПІБ отримувача погодьте з нашим менеджером). Зверніть увагу, що у данному випадку витрати на доставку несете ви (крім випадків, коли повертаєте товар по причині невідповідності замовленню або виявленню браку). Якщо доставка не буде вами сплачена або ви вкажете сплату накладеним платежом, ми не зможемо отримати цю посилку. Такі посилки повертаються відправнику.

Термін возврату грошей

Ми повертаємо гроші на протязі 15-ти днів з моменту отримання товару і заповненої заяви на повернення. 

 

Способи повернення грошей

Варіант 1:

Перерахування грошей на банківську карту. Якщо покупка ваша була з банківської карти, ми повернемо вам гроші на неї автоматично. У випадку, якщо ви здійснювали сплату готівкою, на жаль, повернення грошей на карту неможливо.

Варіант 2:

Поштовий переклад. Якщо покупка була сплачена готывкою кур'єру, гроші повертаються вам поштовим перекладом. Звертаємо вашу увагу, що гроші на пошті зберігаються один мясяць (згідно правил «Укрпошти»).

0 грн.