грн
Укр
097 362 69 69
093 069 69 69
Як вибрати дитячу шкільну сорочку?
Підібрати добре сидячу сорочку під силу далеко не кожному чоловіку, що вже казати про мам маленьких модників. Однак, якщо притримуватись основних правил при виборі цьої невід'ємної частини хлопчикового гардеробу, можна одягнути хлопчика «з голки». Отже, на почтку слід визначитися для яких саме потреб купується сорочка. Як правило у гардеробі хлопчика повинно бути коло 4-5 одиниць такого одягу.
За думкою стилістів формула ідеального гардеробу це 70% базових речей і 30% небазових.

Базові речі не схильні до сезоних модних коливань, це те що модно сьогодні, буде модно через рік, через п'ять і навіть десять років. Базові речі складають певну основу, як будинок не може стояти без фундаменту, так і гардероб не може існувати без базових речей. Позаяк це його основа, це стрижень, те що не міняється і буде з вами завжди. Сорочка без сумніву знаходиться у топі базових речей.

Модні речі це те, що урізноманітнить гардероб, придасть йому індивідуальність і включає в себе актуальні модні тенденції, свіжі кольори і яскраві прінти.

Розмір сорочки

Батьки намагаючись зекономити, купують своїм дітям одяг "на виріст". Дійсно, іноді це доречно адже іноді за один учбовий рік дитина здатна вирости на один, а то і на два розміри. І все ж, чому не варто обирати речі дуже великих розмірів? По-перше, дитині просто буде не комфортно, обвислий одяг не тільки заважає рухатися, але й попросту зноситься до того часу, як дитина до неї доросте. По-друге, занадто великий простір навколо тіла створююмий одягом не по розміру, сприяє втраті тепла. Однак, враховуючи специфіку сорочки, а саме наявності регулюємого манжету, можливо взяти сорочку так би мовити «з запасом». І все ж таки потрібно пам'ятати що:

1. Між комірцем застьобнутим на самий верхній гудзик повинен вільно проходити ваш великий палець або 2 дитячих. При цьому, комірець не повинен провисати так, щоби з-під нього виглядала майка або футболка. Не повинно бути зайвого прилягання комірця до шиї дитини.
2. Манжети закривають зап'ясті, якщо дитина підніме руки на рівень грудей і витягне їх перед собою.
3. Поли сорочки на спині закривають сідниці, це запорука того, що сорочка буде відмінно триматися у заправленному стані.

Тип сорочки

Класика

Як правило, на урочисті заходи, як то "День знань" або випускний необхідна сорочка у класичному стилі. Це сорочка у пастельних тонах або біла з твердим комірцем стійкою. Саме під такий комірець вдягається краватка або краватка-мтелик. Крій сорочки підбирається по фігурі, на дітках худорлявої статури добре "сідають" і виглядають приталені сорочки, ті на яких зазнчено FIT або SLIM FIT.

Декілька правил для ідеального класичного, стильного образу:


1. Сорочка повинна бути світліше піджаку, а краватка темніше сорочки.
2. Манжети сорочки повинні виступати з під рукава піджаку на 1,5-2 сантиметри.
3. Сорочка з м'яким комірцем без стійки не надягається з краваткою.

Класичний крій й сучасні забарвлення

Отже, що ж ми з'ясували? Сорочка — це основа базового гардеробу будь-якого школяра, але не тільки!

Щоби урізноманітнити гардероб і придати йому деяку родзинку, в нього внесли актуальні тренди. 

Дизайнери «Княжич»™ воплотили таку тенденцію у реальність. Яскраві рубашки придають своєму власнику не тілько елегантний вигляд, але і створюють індивідуальний стиль.
2 серпня 2018 р. 17:14
0 грн.